Foto Galeri

  • 3. Türkiye Enerji Zirvesi
Nord Stream Race 2013

Bu yıl kurulmasına rağmen Gazprom grup şirketleri arasında Baltık Denizi'nin zorlu sularında yapılan Nord Stream Race'e katılan yelken takımımızın fotoğraflarını buradan görebilir, yarış heyecanını yaşayabilirsiniz.

3. Bosphorus Gaz Cup-Istanbul

Artık gelenekselleşen Bosphorus Gaz Cup’ın üçüncüsü bu defa İstanbul’da yapıldı. Bosphorus Gaz ve Gazprom Export futbol takımları 17 Kasım Cumartesi günü İTÜ Stadı’nda karşılaştılar.

6. GPG Cup - 2012

6. Gazprom Germania Cup, 7 ülkeden 12 şirket takımının katılımıyla yapıldı. 27 Temmuz 2012\'de Berlin\'de gerçekleştirilen turnuvada şampiyon Gazprom Germania olurken, şirketimiz futbol takımı da 3. oldu.

3. Türkiye Enerji Zirvesi

Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde Gaz&Power Dergisi tarafından düzenlenen 3. Türkiye Enerji Zirvesi yapıldı. 2012 Türkiye Enerji Zirvesi’nin ana sponsorlarından olan Bosphorus Gaz standı da sergi alanında yerini aldı. Yoğun bir ziyaretçi katılımı ile takip edilen standımızda çeşitli promosyonlar dağıtıldı.

Önemli Uyarı !

Bosphorus Gaz Corporation AŞ şirket adı ve logosu kullanılarak kişisel bilgilerinize ulaşmak ve kazanç vaadi ile sizi dolandırmak amaçlı Epostalar, Çevrimiçi mesajlaşma (whatsapp) uygulamalarından linkler ya da telefon mesajlarına karşı sizi uyarmak isteriz.
Şirketimiz e-posta veya diğer çevrimiçi yollarla sizden kişisel bilgilerinizi talep eden mesajlar göndermez.
Bu tür e-postalar ve metin mesajlarının şirketimizle hiçbir ilişkisi yoktur.