Hakkımızda

ampulBosphorus Gaz Corporation A.Ş., elektrik toptan satışında faaliyet göstermek amacı ile 20Eylül 2012 tarihinde EPDK tarafından ETS/4027-8/2433 lisans numarasıyla ile lisanslandırılmıştır

Bosphorus Gaz CorporationA.Ş., giderek derinleşen ve serbestleşen Türkiye Elektrik Pazarında hizmet verdiği iş ortaklarının elektrik enerjisi maliyetlerini ve piyasa risklerini en aza indirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, elektrik üreticileri, elektrik toptan ve perakende satış şirketleri, elektriğini özel sektörden tedarik edebilme hakkı olan serbest tüketiciler ve hedeflemiş olduğu ithalat ve ihracat faaliyetleriyle, Avrupa’da ve Türkiye’nin tüm sınır komşularında faaliyet gösteren yabancı firmalar Bosphorus Gaz Corporation A.Ş.’nin potansiyel iş ortakları arasında yer almaktadır.

Bu amaca ulaşabilmek için güçlü ve deneyimli bir yabancı ortağın varlığına gereksinim duyacak olan şirketin hedeflerinin, Türkiye pazarına uzun dönemli bir bakış açısıyla yaklaşan GAZPROM/GAZEXPORT stratejileriyle kesişmesi sonucu ortaklık ilişkisi gerçekleşmiştir. BOSPHORUS GAZ CORPORATION A.Ş., bu güçlü ortaklık neticesinde hem pazar payını arttırmak hem de enerjinin tüm sektörlerinde sağlam yapısıyla söz sahibi olmak iddiasındadır.

Müşterileriyle kontak kurduğu ilk günden itibaren uzun soluklu bir iş birliği gerçekleştirme hedefi taşıyan Bosphorus Gaz Corporation A.Ş.’nin bu beraberlikte müşterilerine verebileceği hizmetlerden bazıları şunlardır:

• Yurtiçi ve yurtdışındaki enerji piyasalarını takip ederek, müşterilerinin elektrik tüketim profillerine en uygun yöntemle ve optimum  fiyatla elektrik teminini gerçekleştirmek
• Halihazırda perakende satış şirketlerinden elektrik tedariği yapan müşterilerinin serbest tüketici kapsamında  tedariğini Bosphorus Gaz Corporation A.Ş.’den yapmak istemesi durumunda takip edilecek prosedürler ve sağlayacağı dokümanlar konusunda müşterilerine gerekli desteği veremek.
• Sürekli ve hızlı gelişim gösteren elektrik piyasasındaki regülasyon değişikliklerini, yeni pazar dinamiklerini müşterilerine aktararak, müşterilerinin sahip olduğu bilgiyi sürekli güncel tutmak.
• Üye olduğu derneklerde, katıldığı toplantılar ve seminerlerde ilgili kanun ve yönetmelikler hakkında vereceği görüşler aracılığıyla müşterilerinin hakkını gözetecek yönde görüş ve geri bildirimlerde bulunmak.

Önemli Uyarı !

Bosphorus Gaz Corporation AŞ şirket adı ve logosu kullanılarak kişisel bilgilerinize ulaşmak ve kazanç vaadi ile sizi dolandırmak amaçlı Epostalar, Çevrimiçi mesajlaşma (whatsapp) uygulamalarından linkler ya da telefon mesajlarına karşı sizi uyarmak isteriz.
Şirketimiz e-posta veya diğer çevrimiçi yollarla sizden kişisel bilgilerinizi talep eden mesajlar göndermez.
Bu tür e-postalar ve metin mesajlarının şirketimizle hiçbir ilişkisi yoktur.