Vizyon

BGClogoBosphorus Gaz Corporation A.Ş. gelişen ve serbest rekabete açılmakta olan Türkiye Doğal Gaz Pazarında İthalatçı ve Toptan Satıcı kimliğiyle yer almanın yanı sıra Dağıtımcı ve Yatırımcı olarak da varlık göstermek amacıyla kurulmuştur.

Bu amaca ulaşabilmek için güçlü ve deneyimli bir yabancı ortağın varlığına gereksinim duyacak olan şirketin hedeflerinin, Türkiye pazarına uzun dönemli bir bakış açısıyla yaklaşan Gazprom / Gazexport stratejileriyle kesişmesi sonucu ortaklık ilişkisi gerçekleşmiştir.

Bu güçlü ortaklık neticesinde hem pazar payımızı arttırmak hem de enerjinin tüm sektörlerinde sağlam yapısıyla söz sahibi olmak iddiasındadır.

Eylül 2018 itibari ile Gazprom hisseleri Şen Grubu’na geçmiştir. Gazprom ile tedarikçi ve çözüm ortağı olarak stratejik işbirliği halen devam etmektedir.

Önemli Uyarı !

Bosphorus Gaz Corporation AŞ şirket adı ve logosu kullanılarak kişisel bilgilerinize ulaşmak ve kazanç vaadi ile sizi dolandırmak amaçlı Epostalar, Çevrimiçi mesajlaşma (whatsapp) uygulamalarından linkler ya da telefon mesajlarına karşı sizi uyarmak isteriz.
Şirketimiz e-posta veya diğer çevrimiçi yollarla sizden kişisel bilgilerinizi talep eden mesajlar göndermez.
Bu tür e-postalar ve metin mesajlarının şirketimizle hiçbir ilişkisi yoktur.