Bosphorus Gaz Cup Sona Erdi

logoŞirketimizce artık gelenekselleşen şekilde her yıl düzenlenen “Bosphorus Gaz Cup” futbol turnuvası organizasyonunun dördüncüsünü büyük bir başarıyla tamamladık. Her şeyin en ince ayrıntısıyla planlandığı organizasyonumuz, pratikte de aynı başarıyla uygulanınca yabancı misafirlerimizin büyük takdir ve övgülerini kazandı. Bodrum’un harika tabiatı, güzel hava koşullarıyla da tamamlanınca sonuç mükemmel oldu.

Şirketimiz Yönetim Kurulu toplantısını da bu vesileyle Bodrum’da yaptı. 25 Ekim Cuma günü yapılan Yönetim Kurulu Toplantısının ardından Rus takımı da Sayın Alexander Medvedev’in önderliğinde katılımcı takımların konakladığı Yalıçiflik Kempinski Otel’e gelince organizasyonumuz resmen başlamış oldu. Bosphorus Gaz, Gazprom Export ve Schalke 04 futbol takımı oyuncuları ve şirketlerin personeli aynı günün akşamında düzenlediğimiz “Gala Yemeğinde” bir araya geldiler. Eğlenceli ve çok dostane geçen yemeğin ardından futbolcular ertesi gün oynanacak zorlu maçlar için istirahate çekildiler.

26 Ekim Cumartesi günü sabah 09:00’da oynanan Bosphorus Gaz- Schalke 04 maçıyla başlayan turnuvada şu sonuçlar alındı.

Bosphorus Gaz 9-6 Schalke 04

Bosphorus Gaz 4-5 Gazprom Export

Gazprom Export 2-2 Schalke 04

Bu sonuçların ardından Gazprom Export 4 puanla şampiyon olurken, takımımız 3 puanla ikinci, Schalke 04 ise 1 puanla üçüncü oldu.

Şampiyonluk Rus Takımında büyük sevinç yarattı. Şampiyonluk Kupası’nı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali Şen’in ilenden alan Gazprom Export takımı podyumdu şampiyonluğunu şampanya patlatarak kutladı. Daha sonra katılımcılara verilen plaket ve hediyelerin ardından öğleme yemeği için barbekü partisi verildi ve daha sonra otele geri dönüldü.

Akşam tüm takımlar otelden kalkan bir yatla Bodrum Marina Yacht Club’ta verilen partiye gittiler. Burada maçların verdiği yorgunluğu atan ve eğlenen misafirlerimiz, gelecek yıl düzenleyeceğimiz turnuvayı dört gözle bekleyeceklerini söyleyerek ertesi gün ülkelerine döndüler.